indywidualizm / pasja  

Uwielbia podróże. Odważna. Najchętniej pieszo pokonuje dystanse. A raczej biegiem, bo biega nawet w szpilkach. Uwielbia ruch i kolory, filmy kostiumowe i musicale. Sama śpiewa tylko w aucie i na koncertach. Ponad wszystko ceni sobie harmonię. Odpoczywa wśród wiejskiej ciszy i barwnych łąk. Pasjonuje ją przerabianie mebli, urządzanie wnętrz i styl shabby chic, choć ostatnio przekonuje się do bardziej surowych form. Do steków przekonała się już dawno, najlepsze to te w zestawie z sernikiem, dobrym winem i niewybrednymi żartami. Przed nią cały świat, ale najpierw skończenie kursu kitesurfingu, wejście na Rysy i nauka tanga.

FabryQ – kiedy całkiem przypadkowe spotkanie daje początek nowej przygodzie

Czasami pomysł rodzi się z potrzeby, czasami przez przypadek. Nasza historia zaczęła się od całkiem przypadkowego spotkania, jednak w miejscu dość szczególnym, do którego doprowadziły nasze artystyczne osobowości, nieustannie pchające nas do odkrywania nowych rzeczy. Jak się okazało to warsztaty szycia były tym, co przyniosło nam największą radość tworzenia, a także przyjaźń i przepis na sukces. Wystarczyło połączyć odrobinę doświadczenia zawodowego z wielką pasją do tworzenia. Zaowocowało to stworzeniem FabryQ - miejsca, w którym oferujemy piękne, naturalne tkaniny i unikalne, wyselekcjonowane dodatki. To początek wspaniałej przygody, którą mamy zamiar kontynuować razem z Wami. Inspirujemy, zarażamy pasją do ozdabiania, szycia, redesignu. Świat FabryQ to radość tworzenia a ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. A zatem - uwolnijcie swoje pomysły i realizujcie je razem z nami! Zapraszamy!

 

Poddać sie? Przenigdy!

Najlepiej czuje się idąc pod prąd, zwłaszcza kiedy tworzy. Nie poprzestaje na prostych, małych rzeczach, choć to właśnie głównie prostych form jest fanką. Nie licząc sushi, które uwielbia i darzy miłością równie wielką jak modę, wyprzedaże i może jeszcze dobrą herbatę, której jest koneserką. Pasjonuje ją wszystko co unikalne, oryginalne, nowe i jeszcze nieodkryte. Uwielbia wyzwania i nie marnuje czasu – jej rytm dnia wyznaczają wschody i zachody słońca. I choć to niezaprzeczalnie indywidualistka, największe szczęście odnajduje prywatnie jako żona i spełniona ekomama. To właśnie syn zainspirował ją do tworzenia.


facebook
Próbnik

Próbnik tkanin

Zamów i odbierz bon na zakupy

Zamów